קונים אונליין
ומחכים למשלוח!

תמר בכפר מספקת את מוצריה לבתי הלקוחות. כך גם מתנות וחבילות שי.
אנו משתדלים להתאים את המשלוח כך שיגיע בצורה הטובה והבטוחה ביותר.
לעיתים נאלץ להחליף ולשנות את נראות האריזות, המתנות והמארזים על מנת לספק את המשלוח בצורה בטוחה. וכל זאת מבלי לפגוע בתכולת המארזים והמוצרים.

הגדרות:

 1. "החברה" – מתייחס לשותפות "תמר בכפר" ע.מ 557616430, בכתובת המושבה כנרת 1510500.
 2. "הלקוח" – כל אדם או חברה או מטעמם או שניהם יחד המבצעים כל פעולה או פעולות באתר האינטרנט "תמר בכפר"  המשויך לדומיין: http://www.tamarbakfar.co.il.
 3. "מוצרים" או "מוצר" – פרטים הנמצאים במלאי החנות הפיזית. 
 4. "מארז" או "מארזים"- אגד מוצרים לרבות חבילות שי או סלסלות שי המוצגים באתר על ידי תמונה, פירוט ומחיר. 
 5. "מוצרי מזון" או "מוצר מזון"- מוצרים אכילים לרבות תמרים, ממרחים, שמנים, תבלינים, חליטות, מעדנים, דבש, טחינה, ממתקים, משקאות, צמחי תבלין, צמחי מרפא, רטבים, חטיפים או כל מוצר המוגדר בחוק כמוצר מזון שאינו נמצא ברשימה המפורטת לעיל.
 6. "מוצרים שקילים" – פרטים שמחירם נקבע על פי ערך המשקל של אותו הפריט, לרבות תבלינים, חליטות, צמחי מרפא, תמרים ופירות עונתיים או כל מוצר שאינו מופיע ברשימה לעיל ומחירו נקבע על ידי יחידת משקל.
 7. "חנות אינטרנטית"- הממשק באתר בו ניתן לרכוש מוצרים.
 8.  אתר "תמר בכפר" הינו אתר המוגש לקהל לקוחותינו ולהלן תקנון האתר- אנא קראו בתשומת לב. תקנון זה עשוי להשתנות מעת לעת , שכן עשויים להיות בו שינויים.

  שימוש באתר "תמר בכפר" הכפוף לשותפות "תמר בכפר" (להלן "החברה") מהווה הסכמה בלתי מותנית לתנאי תנקון זה ולתנאי כל התקנונים המשויכים לשותפות "תמר בכפר" לרבות תקנות ההגרלות של החברה.
 9.  לפניות ובירורים בנושאים שונים לרבות תקנון החברה, ניתן לפנות בטלפון 04-6709954, כתובת למשלוח : המושבה כנרת, ד.נ עמק הירדן מיקוד: 1510500. 
 10.  "תמר בכפר" הינה פלטפורמה אינטרנטית המופעלת במרשתת במסגרתה מתבצעות עסקאות מכירה של מוצרים שונים. 
 11. כל משתמש המבצע כל פעולה באתר, לרבות רכישה (להלן "הלקוח"), מצהיר בעצם הפעולה באתר כי הוא מסכים לתנאי השימוש המפורטים בתקנון זה ולתוכנו של האתר, לרבות לתהליך הרכישה דרך האתר, ולא תהיה לו או למי מטעמו או שניהם כל טענה או תביעה כנגד "תמר בכפר" או בעלי השותפות המרכבים את החברה, או מי מעובדיה או מחברות הקשורות אליה או כולם יחד. למעט טענות הקשורות בהתחייבות מפורשת של החברה על פי תקנון זה.
 12.  השירות הניתן על ידי החברה מוענק בתחומי מדינת ישראל, זמינות המשלוחים תהיה נתונה לזמינות חברות השילוח בהן תבחר החברה. ידע הלקוח כי זמן השילוח עלול להתעכב מכל סיבה, לרבות אובדן של המשלוח.
  החברה אינה תהיה מחויבת להודיע על עיכוב במשלוח. מועד האספקה הבסיסי הינו עד 14 ימי עסקים והוא עלול להשתנות בהתאם לבחרות השילוח השונות.
 13.  ייתכן כי רכישת מוצר או מוצרים באתר יבוטלו או יתעכבו, שכן הרכישה באתר תלויה במלאי המוצרים בחנות "תמר בכפר" שכתובתה במושבה כנרת 1510500.
 14. שמות המוצרים יופיעו באתר בהתייחס למוצרים או למארזים או שניהם. שמות המוצרים הינם פרי דמיונם של החברה ואין הם משליכים כל הפריט או המוצר או המארז או שלושתם על תכולתו או על מטרתו של מוצר או מארז כזה או אחר.
 15. התמונות באתר הינן תמונות להמחשה בלבד. ידע הלקוח כי המוצרים עלולים להשתנות מעת לעת , שכן המוצרים תלויים בחברות יצרניות איתן בוחרת החברה לעבוד, שכן המוצרים עוברים שינוי על ידי אותן חברות. ולא תהיה ללקוח או מי מטעמו או שניהם כל טענה או תביעה כנגד "תמר בכפר" בגין שינוי כזה או אחר במוצר מסוים לרבות שינוי בתוכנה של מארזי שי או סלסילות שי או חבילות או מי מהן המוצגות באתר האינטרנט.  
 16. המוצרים באתר מופיעים על ידי תמונה ופירוט המתאר את התמונה, תמר בכפר שומרת לעצמה את הזכות הבלעדית לשנות מעת לעת או להסיר את התמונה או את הפירוט, ללא התראה או הודעה או שתיהן. יובהר כי חזקה "הפירוט על התמונה" וכי התמונה מהווה המחשה בלבד לתיאור אופיו של המוצר או המוצרים או המארז או מי מהם.
 17. רכישת משקאות משכרים מותרת אך ורק ללקוחות אשר גילם מעל 18 שנים.
 18. מחיר המוצרים או המארזים או שניהם יופיע באתר בהתייחס לפריט הרצוי. תמר בכפר שומרת לעצמה לשנות או לעדכן או שניהם את כל המחירים באתר ללא כל מתן התראה או הודעה או שניהם על כך. ולא תהיה ללקוח או מי מטעמו או שניהם כל טענה או תביעה כנגד "תמר בכפר" בגין שינוי כזה או אחר במחירים באתר.
 19. המחירים המופעים באתר עלולים להיות שונים מהמחירים בחנות "תמר בכפר" הנמצאת במושבה כנרת. כך גם המבצעים . ולא תהא ללקוח או מי מטעמו כל טענה או תביעה בגין שוני במחיר או במבצע כל מוצר כזה או אחר.
 20. לא תהיה אפשרות לקנות באתר בעזרת קופונים או שוברי קניה או הנחות כאלה ואחרות או שלושתם.
 21. מוצרים המופיעים במחיר מבצע  יסופקו במחיר המבצע המופיע באתר במועד הרכישה. החברה שומרת לעצמה את הזכות לבטל או לשנות כל מבצע המופיע באתר.
 22. מחירי המשלוח יופיעו באתר. תמר בכפר שומרת לעצמה את הזכות הבלעדית לשנות את תעריפי השילוח מעת לעת וללא כל הודעה או התראה על כך.
 23. מחירי המוצרים כוללים מס ערך מוסף (מע"מ).
 24. פעולת רכישה באתר מהווה עסקה כהגדרתה בחוק.
 25. "תמר בכפר" שומרת לעצמה את הזכות הבלעדית לשנות מעת לעת את התקנון על פי שיקול דעתה וזאת ללא צורך במתן התראה או הודעה מוקדמת כלשהי או שתיהן. ללקוח לא יהיו טענות כלפי "תמר בכפר" בגין האמור לעיל.
 26. "תמר בכפר" שומרת לעצמה את הזכות הבלעדית להפסיק את פעילויות המכירה באתר האינטרנט או בכל ממשק אינטרנטי אחר. וכל זאת ללא צורך במתן התראה או הודעה מוקדמת או שתיהן.
 27. תוכן האתר ותקנון זה מנוסחים בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד. ההתייחסות הינה לשני המינים כאחד. בכל מקום בו מנוסח תוכן האתר או התקנון או שניהם בלשון ידי ההתייחסות הינה ליחיד או לרבים לפי העניין.
 28.  "תמר בכפר" אינה מחויבת, בדרך כלשהי, למגוון כלשהו של מוצרים או מארזים או שניהם. החברה שומרת לעצמה את הזכות להחליף או לשנות או להסיר או שלושתם מי מהמוצרים או המארזים המופיעים באתר.
 29. אופן הצגת המוצרים יקבע על ידי החברה. 
 30. באתר תמר בכפר נמכרים הן כמוצרים והן כמארזים מוצרי מזון. מוצר מזון הינו מוצר רגיש לטמפרטורה או טלטול או אופן השמירה. ידע הלקוח כי מוצרי המזון יצאו למשלוח מידי החברה במצב תקין המותאם ללקוח. במקרה של בעיה יש לדווח מייד לחברה או למי מעובדיה על כל תקלה במוצר. 
 31. הלקוח יהיה רשאי לרכוש באתר מוצר ה"חסר במלאי". יצוין כי מוצר או מארז או שניהם המאופיין בסטטוס "חסר במלאי" או כל מונח דומה לו מאפיין מוצר שאינו נמצא ברשות החברה וזו אינה יכולה לספק אותו. במקרה זה לא יחויב הלקוח בגין המוצר הנ"ל. החברה תמליץ על תחליפים במידה והלקוח מבקש זאת. והיה ולא נוצר קשר עם הלקוח, "תמר בכפר" תהא רשאית לספק תחליפים למוצרים חסרים על פי שיקול דעתה, גם אם מחירו של המוצר החליפי יהיה שונה ממחיר המוצר המוזמן.  במקרה זה תעמוד ללקוח האפשרות להחזיר את המוצר החלופי במידה ואינו לשביעות רצונו והלקוח יזוכה במלוא מחיר המוצרים המוחזרים.
 32. למרות האמור לעיל אין החזרת מוצרי מזון כפי שכתוב בחוק.
 33. בהתאם לחוק ותקנות הגנת הצרכן מדניות החנות היא שלא לקבל החזרה ביטל עסקה ברכישת מוצרי מזון וטובין פסידים דוגמת: יין, אוכל, תבלינים, מיצים, שמן זית, מעדנים, חליטות, שוקולדים וכ"ו.
 34. על הלקוח לבדוק את תכולת המשלוח עם קבלתו ולערוך השוואה הן להזמנה והן לחשבונית שתימסר לו.
 35. במקרים בהם יתגלה אי התאמה של המוצרים להזמנתו של הלקוח בעקבות הבדיקה הנ"ל או במקרה של חוסר שביעות רצון מצד הלקוח לעניין המוצרים המסופקים, על הלקוח להודיע על כך לעובדי החנות בתוך 24 שעות לאחר מועד האספקה.
 36.  חיוב לקוח בגין מוצרים שקילים יהא בהתאם למשקל המוצרים בפועל. יוסבר כי בעת ביצוע ההזמנה אומדן ערך ההזמנה שנמסר ללקוח מתבצע על פי הערכת משקל של המוצרים השקילים המוזמנים, ואולם החיוב בפועל יתבצע על פי שקילה של המוצרים בסמוך לאספקתם ללקוח.
 37. הוספת מוצרים בודדים או טעינת רשימת מוצרים תיצור את סל הקניות שהלקוח מבקש לרכוש מתוך מגוון המוצרים באתר.
 38. סיום הרכישה יתבצע לאחר מילוי כל הפרטים הנדרשים ותשלום על סך סל המוצרים הנבחר. 
 39. אישור הזמנה ישלח ללקוח לפי הפרטים אותם נדרש למלא בטופס הרכישה. 
 40. מוצרים שאינם במלאי יגרעו מההזמנה ויופק זיכוי כספי למזמין.
 41. אספקת המוצרים תתאפשר בכפוף לאישור עסקה.
 42. במקרה של שינוי בהזמנה או עדכון של סל המוצרים , יעודכנו המחירים, המבצעים וההטבות בהזמנה.
 43. אין כפל מבצעים. 
 44. "תמר בכפר" תהא רשאית לבטל הזמנה ובלבד שתמסור על כך הודעה ללקוח שעתיים ומעלה לפני מועד האספקה.
 45. בנוסף לאמרו לעיל, הלקוח יהיה רשאי לבטל רכישה של מוצרים שאינם אלה: מוצרי מזון, מוצרים שיוצרו במיוחד עבור הזמנתו של הלקוח , מוצרים שאינם באריזתם המקורית, מוצרים שאריזתם נקרעה או נפתחה. ביטול העסקה יתבצע על ידי פניה לעובדי החנות בטלפון 04-6709954 ובשעות הפעילות .
 46. "תמר בכפר" שומרת לעצמה את הזכות הבלעדית שלא לאפשר ללקוח לרכוש באתר או לבטל רכישה של לקוח או שניהם. וכל זאת ללא צורך במתן נימוקים כלשהם לקבלת ההחלטה כאמור.
 47. מובהר כי אפשרות הרכישה באתר "תמר בכפר" אינו מהווה הצעה בלתי הדירה למכירת מוצרים. קבלת הזמנה מאת הלקוח לרכישת המוצרים תהווה הצעה של הלקוח לרכישתם וקבלת ההצעה תתבצע באמצעות אספקה בפועל של המוצרים, בכפוף למלאי הקיים במועד האספקה ובהתאם להוראות תקנון זה.
 48. התשלום בגין קנייה באתר יתבצע באמצעות כרטיס אשראי, השייך ללקוח המזמין ואשר פרטי זהותו תואמים את הנתונים שהוזנו בדף פרטי הלקוח לביצוע הרכישה. ככל שיבחר הלקוח להשתמש בכרטיס אשראי אחר, יזין את כל הפרטים כנדרש באתר, ופרטי כרטיס זה ישמרו יחד עם פרטי הכרטיס הקיימים באתר.
 49. על אף האמור לעיל תמר בכפר שומרת לעצמה את הזכות לקבוע הסדרי תשלום מסוימים אחרים ללקוחות שתבחר לפי שיקול דעתה הבלעדי, לרבות הסדרים לתשלום באמצעים שונים מכרטיס אשראי.
 50. רכישה באתר תתאפשר בכל שעות היממה, למעט מקרים בהם ישנה השבתה של האתר או של "החנות האינטרנטית"  או כל תקלה אחרת או שלושתם. תמר בכפר שומרת לעצמה את הזכות הבלעדית להשבית את מערכת הרכישה באתר וזאת ללא מתן כל התראה או הודעה או שניהם על כך.
 51. במידה והלקוח יבצע רכישה מעבר לשעות פעילות החברה יעבור מועד הרכישה ליום הפעילות שאחריו. וכן יחשב מועד האספקה החל מיום העסקים העוקב. 
 52. שילוח המארז או החבילה או כל משלוח המיועד ללקוח ישלח על ידי חברת שילוח או מי מטעמה של החברה ואספקתו תהיה תלויה בחברת השילוח המבצעת. למרות זאת אספקת המוצרים ללקוח לא תעלה על 14 ימי עסקים ללא הודעה של נציג החברה ללקוח המזמין.
 53. שעות הפעילות של החברה
  ימים א'-ה', ש'  9:00-19:00
  יום ו' – 9:00-17:00
 54. ייתכנו שינויים בשעות הפעילות בעקבות ערבי חג, חגים ימי בחירות ימי אבל או כל מועד בשונה מימים רגילים.