4 חליטות מדהימות שאתם חייבים להכיר

החורף מגיע, ואחד המנהגים האהובים (בנוסף להכנת מרקים) הוא שתית התה. החליטות ידועות כמחממות ומרפאות מחלות חורפיות, חלקן יעזרו לנו גם בדרכי העיכול, איזון רמות הסוכר והכולסטרול וחלקן מרפאות את הנפש (כי תמיד כיף לשתות משהו טעים). אז הינה 4 חליטות שוות ממש שאתם חייבים להכיר (ולשתות) בחורף הקרוב.

החליטה הראשונה היא חליטה שסיבר שלא שמעתם עליה או ששמעתם עליה ממש לאחרונה. היא חליטה בצבע הכי מגניב שתפגשו ובטעם מדהים וניחוח חורפי. מדובר בחליטת אפונת הפרפר הכחול, והיא ממש מזכירה בניחוח מרק אפונה או קטניות אחרות, צבעה כחול עז והיא מגיע אלינו מתאילנד. על פי המסורת התאילנדית הצמח כחליטה מחזק את שורשי השיער ומסייע בבעיות עור שונות.
חליטה נוספת היא פרחי היביסקוס מצרי מיובשים , צבע החליטה אדום עז והיא עשירה בויטמין C. ברוסית היא נקראת "קרקדה" Karkade.
כוכב עולה בשנים האחרונות בתחום חליטות התה, צמחי המרפא והכמוסות הטבעיות היא המורינגה, עלי המורינגה עשויים כך על פי מסורות עתיקות לאזן את רמות הסוכר והכולסטרול ולחזק את מערכת החיסון.
אז אם כבר בתסמיני החורף עסקינן כמובן שאיך אפשר בלי פירות הסמבוק. פירות הסמבוק , מעבר לטעמם הנהדר, ידועים במסורת כמסייעים להילחם ביעילות בתסמיני החורף כמו שפעת, כאבי גרון, שיעול, טיפול בחום ועוד.

בחנות שלנו תוכלו למצוא מגוון צמחי מרפא נוספים, חליטות פירות יבשים נהדרות, חליטות ללא תוספת סוכר, ועוד. מחפשים צמח ספציפי שלא מצאתם באתר? אולי הוא נמצא בכל זאת בחנות שלנו. התקשרו אלינו ושאלו אותנו. 046709954.

בחנות המתנות שלנו תוכלו למצוא גם מתנות ייחודיות המשלבות קומקומי חליטה וחליטות. משלוחים מהירים לכל נקודה בישראל.

 

 

דילוג לתוכן