10 פריות יבשים שאתם חייבים לקנות לט"ו בשבט

ט"ו בשבט הגיע חג פירות היבשים. זה בדיוק הזמן לגלות פירות חדשים ולקשט את שולחן החד בפירות נהדרים ולצרף עוד כמה רעיונות מעניינים.
אז היה 10 פירות יבשים אתם חייבים לקנות לחג ועוד כמה רעיונות.

אצלנו בתמר בכפר, ט"ו בשבט כל השנה, כאן תוכלו להזמין את כל הפירות המיובשים הכי שווים ובאיכות הכי גבוהה.

פרי שתמיד כיף לנשנש הוא טבעי וללא תוספת סוכר. פרוסות קוקוס טבעי עם קליפה, הם להיט כנשנוש או כתוספת נהדרת לגרנולה, קוקטיילים, תבשילי אורז ומוקפץ. קשטו את צלחת הפירות עם קליפות הקוקוס, ותראו איך האורחים יגבו בשמחה.
פרי נהדר שהוא הקלסיקה במיטבה הוא – תפוז סיני מסוכר , פרי שמזכיר נשכחות, מעלה טעם ילדות, מתוק ונהדר. פרי מדליק לחג שייתן לכם הרגשה של קיץ הוא – מלון דל סוכר, כמוהו גם מנגו טבעי ובננה טבעית הם הכרחיים לשולחן החג.

בנוסף לפירות החג תוכלו לקשט את השולחן עם לוזינה חבושים נהדרת, חטיף משמש עם גרעינים ואגוזים וחטיף תאנים. החטיפים האלה כל כך מיוחדים וטעימים שאי אפשר להפסיק לאכול.
וכמובן השוס האמתי הוא בשתייה- פנקו את האורחים שלכם עם חליטת פירות יבשים. אם יהיה קריר אפשר להגיש סיידר חם, או חליטת רימונים מתוקה, אפשר גם להגיש חליטת תפוז ואננס קרה.

החליפו את האננס המסוכר באננס טבעי, את הפפאיה הרגילה בפפאיה טבעית, הוסיפו טבעות תפוח עץ טבעי ואגס טבעי ותהפכו את סדר ט"ו בשבט לבריא יותר.
יש צימוקים ויש צימוקים – צימוק ירוק אורגני וצימוק שחור אוזבקי הם הטופ של הצימוקים.

כמובן, הוסיפו תמרים נהדרים לשולחן. תמר מופלא כמו דקל נור או תמר חלאווי, הם שני סוגים של תמרים פחות מתוקים.
למרות שאי אפשר בלי המג'הול, המלך של התמרים.

את כל הפירות היבשים תוכלו למצוא כאן!

 

דילוג לתוכן