תמרים בוואקום

הזמנת חבילת תמרים בוואקום

דרך האתר של "תמר בכפר" ניתן להזמין און ליין מגוון רחב של תמרים מזנים שונים, וכן שורה ארוכה של מוצרי תמרים כגון סילאן, ממרחים ועוד. בין היתר ניתן להזמין חבילת תמרים בוואקום,  יש לציין כי תמרים מאופיינים בחיי מדף ארוכים, באמצעות הקפאה מבוקרת עוד משלב הגדיד ועד לשיווק. גם לאחר הקנייה כדאי לכם לשמור את מרבית זני התמרים בהקפאה, כאשר ניתן להוציאם מהמקפיא ולאחר מכן להחזירם. כך תשמרו לתקופה ארוכה את טריותם ועסיסיותם.

זנים רבים של תמרים

אם אתם מתכוונים לקנות תמרים בוואקום כדאי שתדעו שאנו משווקים זנים רבים של תמרים, ביניהם המג'הול, חיאני, אמרי יבש, דקל נור מהערבה, זהידי, דרהי וחדראווי. לכל זן של תמרים יש את המאפיינים המיוחדים שלו. לדוגמא, דקל נור הוא תמר יבש המגודל בערבה שמצטיינת במתיקותו המעודנת, מעט קשה ויבש, ובצבע דבש בהיר. רבים ממגדלי התמרים בוחרים בו כאהוב עליהם במיוחד, ובשווקים מוכרים אותו כפרטים או על הסנסנים לאחר הגדיד שמבוצע באוגוסט. זהו תמר נהדר שמתאים למי שלא אוהב מתיקות רבה מדי, הוא מעניק אנרגיה זמינה ונגישה בזמן פעילות ספורטיבית, וגם ניתן להוסיפו לשלל תבשילים ושייקים, או למלא אותו עם אגוזים, מרציפן וגבינה מלוחה.

 

תמרים בוואקום

לעומת זאת, המג'הול נחשב כיום לתמר האהוב בעולם ויש לך סיבות טובות: הזן שהגיע ממרוקו מאופיינת במתיקות רבה, בגודל מרשים ובעסיסיות גדולה יותר משל הזנים האחרים. בדומה לדקל נור גם הוא מעניק בוסט רציני של אנרגיה עם הרבה מינרלים, ויטמינים, סיבים תזונתיים, מגנזיום ואשלגן, ועם מעט מאוד שומן. חשוב לדעת שבארץ משווק המג'הול בשתי צורות, האחת יבשה יחסית ומגיעה מהבקעה והערבה, עם תמר בעל יכולת להחזיק מעמד גם מחוץ למקפיא. השנייה רטובה ועסיסית ומתוקה יותר אך פחות מחזיקה בלי הקפאה.

דוגמא אחרונה לזן נפוץ בישראל היא האמרי המאופיין במתיקות מעטה ובמרקם יבש וסיבי, מעט קשה אבל מעודן. מדובר בזן אהוב במיוחד על מגדלי התמרים ובדגש על יישובי עמק הירדן, ולמרות שהוא דומה במראהו למג'הול הטעם שונה מאוד. מדובר בזן נהדר הפורח במרץ ועובר את הגדיד בחודשי ספטמבר ואוקטובר, אותו יש לשמור במקפיא כדי לשמר את ערכי הסוכר, ולא בקירור רגיל המאיץ את הריקבון.

 

לפרטים נוספים והזמנות

הזמנת תמרים ומוצריהם אפשרית כבר עכשיו דרך האתר. לפרטים נוספים, לקבלת הכוונה מקצועית ועזרה, ולביצוע הזמנות גם דרך הטלפון הנכם מוזמנים לפנות אלינו ב- 04-6709954.

דילוג לתוכן