מתנות לחג המולד לחו ל

שלל מתנות לכריסמס לחו"ל

יש לכם חברים שחוגגים את כריסמס בחו"ל? רוצים לשלוח להם מתנה נהדרת המביאה את הטעמים, הניחוחות והבריאות המיוחדת של ישראל? אם כן, דרך האתר של תמר בכפר ניתן להזמין בקלות, בנוחות ובבטחה מגוון מתנות לכריסמס לחו"ל עם משלוח לכל מקום בעולם.

 

קצת על מתנות לכריסמס

כידוע, כריסמס הוא החג המציין את הולדתו של ישו וחוגגים אותו ב- 25 לדצמבר בכל רחבי העולם הנוצרי. אחד המאפיינים היותר מוכרים של החג הוא התכנסות של המשפחה בבית עם עץ חג המולד המקושט, ארוחה ושלל מתנות. על כן, לאנשים שיש להם מכרים ואף בני משפחה החוגגים את כריסמס בחו"ל, ישנה הזדמנות להצטרף לחגיגה – לפחות מהלב – ולשלוח מתנות.

אכן, השמיים הם הגבול בכל הקשור למשלוחי מתנות לחג המולד לחו"ל, אבל כדאי שתדעו שלחבילות ולמוצרים שלנו יש כמה יתרונות מיוחדים. ראשית, המתנות מגיעות היישר מבקעת הכנרת אשר בה התרחשו רבים מהסיפורים על ישו והניסים שביצע, וגם על מרים המגדלית שהתגוררה במושבה מגדל. לפיכך מדובר במתנות המתקשרות באופן ישיר לרוח החג. שנית, המתנות שלנו באמת נושאות את כל טוב הארץ, בין אם מדובר בחבילות שי הכוללות תמרים, שמן זית, יינות בוטיק, שוקולדים, סילאן, תמרים עסיסיים, צמחי מרפא או קוסמטיקה טבעית. במילים אחרות, עם כל הכבוד לעוד חולצה או תכשיט שממילא ניתן לקנות בקלות בארץ היעד, המתנות שלנו מביאות אל שולחן החג ואל הבית את המהות והאווירה של ארץ זבת חלב ודבש.

הזמנות מתנות לחג המולד לחו"ל אפשרית כבר עכשיו דרך האתר. לפרטים נוספים, לקבלת הכוונה מקצועית ועזרה, ולביצוע הזמנות גם דרך הטלפון הנכם מוזמנים לפנות אלינו ב- 04-6709954.

דילוג לתוכן